Katarzyna Bonda- spotkanie autorskie

22 września 2016r. w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej miałam przyjemność uczestniczyć na spotkaniu autorskim pisarki Katarzyny Bondy- Królowej polskiego kryminału. Muszę przyznać, że było to jedno z najważniejszych wydarzeń w moim życiu.  Decyzja o wycieczce do Koszalina pojawiła się w mojej głowie spontanicznie. Wiedziałam, że w przyszłości byłoby mi ciężko spotkać pisarkę w moim województwie, więc nie zastanawiałam się zbyt długo, czy wsiąść do pociągu w krótką podróż.

Pani Kasia opowiedziała skąd czerpie pomysły na fabuły książek, jak przebiega cały proces wydawniczy i jaki ma stosunek do swoich czytelników.

Urzekło mnie w niej podejście do swoich odbiorców. Niezwykle otwarta, zabawna oraz momentami ironiczna- jak dla mnie, idealna pisarka 🙂

W ciągu dwóch godzin dowiedziałam się wielu rzeczy o książkach jak i o samej autorce. Na koniec spotkania był oczywiście czas na pytania od fanów oraz autografy i wspólne zdjęcia. Udało mi się porozmawiać chwilkę z Panią Kasią, dzięki której dostałam mnóstwo motywacji  do tworzenia własnej twórczości ( nie tylko tej fotograficznej). Był to dla mnie kreatywnie spędzony wieczór. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała możliwość spotkać Panią Kasię.

Podczas spotkania wykonałam kilka zdjęć, ale niestety są zrobione tylko z jednej perspektywy. Nie chciałam przeszkadzać oficjalnym fotografom i kamerzystom, więc robiłam zdjęcia z widowni. Mimo to, jestem z nich zadowolona. A oto kilka z nich:

dsc09812dsc09799dsc09804dsc09805dsc09809dsc09810dsc09813dsc09816dsc09817dsc09819dsc09821

(Jakość zdjęcia nie powala,ale w tamtym momencie nie było to istotne)dsc09822-2dsc09828

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s